עברית | русский | english הצטרפו אלינו בפייסבוק   קוסמטיקה ופדיקור פרא רפואיים
כתבות ומאמרים
טיפים
 טיפים לפדיקורסטית המקצועית

כף הרגל והציפורן משקפות את מצבו הבריאותי של האדם, עובדה זאת רובינו כבר יודעות.
לקראת הקיץ הקרב ובא... ולפני הגעתן של מטופלות אספתי עבורכן מס` טיפים מקצועיים שיקלו עליכן בזיהוי מחלות בכף הרגל והציפורן. ראשית, עלינו להסביר ללקוחות שלנו כי על מנת לשמור על כף רגל בריאה ומטופחת יש להגיע לטיפול "מונע" אחת לחודש, כך נוכל לאתר סימנים מוקדמים להיווצרות מחלות כף הרגל והציפורן כגון פטרת, אקזמה, יבלות, ציפורן חודרנית, יובש וסדקים וכד`.קיימות מס` מחלות כף רגל וציפורן אותן נזהה בכפות רגלי לקוחותינו :


ראה מידע נוסף     
 הכיני כפות רגלייך לקראת הקיץ

לקראת הקיץ הקרב ובא... ולפני שאנחנו חושפות את כפות רגלינו , קבצנו עבורכן מס` כללי זהירות שיעזרו לכן בבחירת הפדיקוריסטית המתאימה לכן לפני שקבעתן את התור לטיפול הראשון .
לכאורה נראה כי מדובר בטיפול תמים בכפות הרגליים, קצת טיפוח ... ( מריחת לק ) קצת פינוק ... ( אולי עיסוי קל בכף הרגל ) , אולם הטיפול אצל הפדיקוריסטית אינו מסתכם רק בפינוקים הקטנים... באחריותה לטפל גם בבעיות ובתופעות הלוואי הנוצרות בעור ובציפורן כף הרגל, על כן רצוי להקדיש מעט תשומת לב טרם בחרנו את הפדיקוריסטית כך "נחסוך" מעצמנו כאבים או חלילה זיהומים מיותרים העלולים להיווצר עקב טיפול בלתי מקצועי.


ראה מידע נוסף     
 הדרכים המהירות והיעילות לפנים חלקות...
הדרכים המהירות והיעילות לפנים חלקות... הדרכים המהירות והיעילות לפנים חלקות...

חורף העומד בפתח מביא עימו את תנאי מזג האוויר האידיאליים לטיפולי פנים ופילינגים שיסייעו לכן בטיפולי החלקת קמטים, הבהרת הכתמים ולמגוון רחב של טיפולים שישקמו ויחדשו את עור הפנים שניזוק בקיץ.


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
קארט-קוסמטיקה ופדיקור פרא רפואיים מקצועיים- www.kart.co.il © כל הזכויות שמורות
קארט קוסמטיקס כתובת: רח' סחרוב 11, אזור התעשיה החדש ראשון לציון טלפון: 03-5050660 פקס: 03-6513969
קארט קוסמטיקס בע"מ. כל הזכויות שמורות © רח' סחרוב 11, אזור התעשיה החדש ראשל"צ. טל': 03-5050660
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל