עברית | русский | english הצטרפו אלינו בפייסבוק   קוסמטיקה ופדיקור פרא רפואיים
כתבות ומאמרים
מאמרים
 ויטמין C

וויטמיןC , הידוע כוויטמין החיים, כוכב מנצח במתקפה נגד תחלואי החורף, הפך לימים לאחד מאבני היסוד בתחום טיפוח העור. בתחילת שנות ה-80 כיכב הוויטמין כמרכיב הפלא בחידוש העור במוצרי טיפול וטיפוח רבים. מאז עומעמה תהילתו והוא נדחק לשוליים מפאת חידושים אין סופיים בענף. אף על פי כן ולמרות... הוויטמין עדיין קיים כמעט בכל מוצר טיפוח.


ראה מידע נוסף     
 רמת הלחות בעור
רמת הלחות בעור רמת הלחות בעור

מים. המרכיב ששומר על יופייך  

אבן היסוד בשמירה על עור בריא היא שמירה על רמת הלחות, לכן היא נמצאת בראש סדרי העדיפויות בטיפוח היומיומי והמקצועי. גורמים שונים המעודדים תהליכי הזדקנות כמו קרינת שמש או מתח, מצטברים ובאים לידי ביטוי במהלך שנים רבות, אבל מחסור בלחות יוצר סימנים מיידים על העור - ומכאן מגיעה החשיבות בבחירה נכונה של סוג הלחות איתה מזינים את העור בבוקר ובערב.הבחירה האולטימטיבית – חומצה היאלורונית!

 


ראה מידע נוסף     
 שמירה על כפות רגליים סוכרתיות

שמירת היגיינת כפות הרגליים וטיפול מונע הכרחיים בקרב חולי הסוכרת כיוון שבאיברים אלה עלולים להתפתח נגעים ובעיות רפואיות קשות כגון פגיעה בעצבי הרגל, התפתחות טרשת עורקים ומחסור באספקת דם לכפות הרגליים. חולי הסוכרת חייבים לשמור בקפידה על כפות הרגליים מפני פצעים וזיהומים כיוון שתהליך הריפוי עשוי להיות ארוך ומורכב. שמירה על היגיינת כפות הרגליים תחסוך אי נעימות מיותרת בהמשך.


ראה מידע נוסף     
 הטיפול באזור שמסביב לעין
הטיפול באזור שמסביב לעין	הטיפול באזור שמסביב לעין

העיניים הם המפתח לנשמה. הן מסגירות את מצב הרוח, דומעות ברגעים מרגשים, צוחקות ראשונות כשטוב לנו. והן גם אלה שמסגירות את הגיל האמיתי. הקמטוטים הראשונים יופיעו סביב העיניים, הצללים הכהים מתקבעים והעפעפיים צונחות.

השקיות מתחת לעיניים מעניקות לפנים מראה עייף ומוטרד ואפילו 8 שעות שינה לא יפתרו את הבעיה. השקיות הן תוצאה של גנטיקה או אנטומיה שמחמירה עם השנים, אבל הסיבה היותר פופולארית להתהוות שקיות היא איבוד מסה ורשת התמיכה האלסטית סביב העיניים בתחילת שנות ה-20 או ה-30.

סיבות נוספות הפוגמות במראה הצעיר של העיניים הוא הופעת קמטוטי היובש. העור סביב העיניים דק מאד ואינו נתמך בשכבת שומן עבה לכן חוסר בלחות מתבטא מיד בקמטוטי יובש. חוסר טיפול בקמטוטים הופך אותם לקמטים עמוקים המצטרפים אל קמטי הצחוק הנוצרים מוקדם יותר סביב העיניים בגלל תנועת העפעפיים התמידית.

הענקת תשומת לב ממוקדת לטיפוח אזור העיניים עוזרת לשמור על מראה צעיר. 
ראה מידע נוסף     
 פיגמנטציה - הטיפול בכתמים
פיגמנטציה - הטיפול בכתמים פיגמנטציה - הטיפול בכתמים חורף בהיר ואחיד

עונת החורף שבפתח מסמנת את תקופת הטיפולים המקצועיים להבהרת העור. נילי שוורץ, מדריכה ראשית בחברת קארט מקבצת את כל המידע העדכני על תופעת ההיפר-פיגמנטציה

עור צעיר מאופיין במרקם חלק בגוון וורדרד ובעיקר באחידות הגוון בכל אזורי הפנים – ללא הצטברות של פיגמנטציה. הפיגמנטים הכהים, מכונים בפי כל "כתמים", נוצרים מסיבות שונות החל משינוי ברמת ההורמונים בגוף, פגיעת קרינת שמש, נטילת תרופות ואפילו מחלת הסכרת.
ראה מידע נוסף     
 העגבניה בטיפולי פנים

העגבנייה היא פרי וירק ממשפחת הסולניים. יתרונה העיקרי של העגבנייה נמצא בצבע האדום שהוא פיגמנט המגיע מקובצת הקרוטונואידים.


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
קארט-קוסמטיקה ופדיקור פרא רפואיים מקצועיים- www.kart.co.il © כל הזכויות שמורות
קארט קוסמטיקס כתובת: רח' סחרוב 11, אזור התעשיה החדש ראשון לציון טלפון: 03-5050660 פקס: 03-6513969
קארט קוסמטיקס בע"מ. כל הזכויות שמורות © רח' סחרוב 11, אזור התעשיה החדש ראשל"צ. טל': 03-5050660
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל